10 Şubat 2017 Cuma

FARMASİ REFRESHING PEEL OFF MASKMerhabalar... Bu kez bir cilt bakım ürünü ile karşınızdayım. Paylaşılmayı bekleyen bu şekilde bir sürü yazım var o nedenle yazımı okuduktan sonra fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirimm.. 
Farmasi uzun zamandır ürün yorumlarını okuduğum fakat henüz almadığım bir markaydı. Özellikle çay ağacı özlü seri ile aynısefa özlü serisi en çok merak ettiğim ürünleriydi. İnstagramda @farmasizinle sayfası sayesinde Farmasi'nin birkaç ürünü ile tanışma şansım oldu ve gelir gelmez kullanmaya başladım. Bu yazı ilk izlenimlerimden bahsedeceğim bir yazı olacak. Ürünü bitirince yazıyı güncelleyeceğim.
İlk olarak ürünün vaatleri :
* Ciltte derinlemesine temizlik sağlamak 
* Siyah noktaların oluşumunu azaltmak 
* Geliştirilmiş formülü ile cildin yenilenmesini ve nemlenmesini sağlamak 
Peki benim izlenimlerim?
Kıvamı klasik soyulabilen maske kıvamı kokusu ise çok ferah misler gibi lime limon kokusu. Sürdüğünüz andan itibaren buz gibi bir his kaplıyor yüzünüzü. Renksiz şeffaf bir ürün. İlk kullanımda tüm yüzüme uyguladım. Eğer yüzünüzde minik sarı tüyleriniz varsa tüylerinizi alma ihtimali yüksek o nedenle siz sadece belli bölgelere uygulamayı tercih edebilirsiniz. Sonraki kullanımlarımda ben sadece burnumun üzerine ve yanaklarıma doğru gözeneklerimin yoğun ve belirgin olduğu bölgelere uyguladım. Yaklaşık yarım saati buluyor tamamen kuruması. Ürünün üzerinde de 25-30 dk bekleyin yazıyor zaten. Elimle kuruyup kurumadığını kontrol ettikten sonra kuruyan maskemi yavaşça çıkarttım. 
Maskeyi özellikle banyodan çıkınca uygulamayı tercih ettim çünkü banyoda buharın etkisiyle iyice gözeneklerim açılmış oluyorlar maskeler daha iyi sonuç veriyor. İlk uyguladığımda yüzümün bebek poposu gibi yumuşacık ve pürüzsüz his bırakması dışında etkisini görmedim yalan yok :) ama sonraki uygulamalarımda soyduğum maskeye dönüp bir bakayım istedim :D ve baya etkili ve güçlü olduğunu farkettim. O yüzden kullanmaya ve gözlemlemeye tam gaz devam💪 Bundan önce Himalaya markasının soyulan maskesini kullanmıştım. Onunla kıyaslayınca bu maske epey bir fark atıyor bilginiz olsun 👍 Eğer siz de kullandıysanız ürün hakkındaki yorumlarınızı ya da başka memnun kaldığınız "bunu da dene "dediğiniz ürün varsa onları yorum olarak bırakabilirsiniz 💖

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder